EKOSYSTÉM VESPER HOMES

Geniální řetězec služeb a servisu

 

My spojujeme - tvoříme geniální řetězec služeb a servisu

 

Jedna mise, jeden tým, jedna smlouva. Jsme plně integrovaní. Poskytujeme komplexní služby při dodávce budov. Jsme pro Vás jediným partnerem. Vše, co spočívá na našich bedrech, opíráme o naše robustní technologické systémy, které vše spojí.

Ekosystém VESPER HOMES

 

Návrh a vývoj

Nejvyšší stupeň provázanosti (integrace). Začínáme na stavbě prohlídkou z ptačí perspektivy. Naše kvadrokoptéry vidí více. Náš integrovaný návrh zahrnuje vše od “myšlenek” architekta (od skicy po skutečnost) až po komplexní BIM model.

 

Materiál a logistika

Při stavbě s námi nemusíte řešit: Včas, nebo se zpožděním? Vše pohromadě, nebo něco zapomněli? Dodávka nedorazila v pořádku, kdo to vyřeší?

 

Výroba a prefabrikace

Důraz na maximální prefabrikaci a precizní výrobu. Snažíme se být maximálně v “ofsajtu” (off-site). Vše řešíme s předstihem, nejsme pod tlakem vlivů stavby v terénu.

 

Stavba

Hodiny, minuty, vteřiny. To jsou jednotky, kterými se řídí naše týmy při montáži stavby. Víme, že každá část, každý díl má přesně daný okamžik a místo uplatnění. Je to precizně připravená stavebnice, systém umožňující výstavbu v jakémkoliv počasí a ročním období.

 

Technologie

Sledujeme s vámi nejnovější trendy. Nechceme a nemůžeme podlehnout marketingovým trikům a náladám. Vše podrobujeme kritickému smýšlení a přesahu dané věci. Jedině tak lze inovovat a současně si za své dílo ručit. 

 

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

« CERTIFIKACE AKUMULAČNÍCH KAMEN Všechny články OD SKICI PO SKUTEČNOST »