Vesperphone
+420 606 772 865
Vespermail
domov.od@vesperhomes.cz
Michal Šopík

Michal Šopík

Majitel společnosti, odpovědný za vývoj a výzkum

Uvádět architekturu v život je nádherná práce, náročná a nutná. Proč? Jde o odkaz, otisk, identitu, trvalou hodnotu, kterou říkáme, byli jsme zde a byli jsme takoví. Architektura nejsou jen skici na papíře, ale myšlenky. A myšlenky mohou být věci. My dodáváme. Co si člověk dokáže představit, lze realizovat.

Petra Sedláková

Petra Sedláková

Lídr týmu obchod a marketing

Pravidlo tří funguje. Pokora, vytrvalost a otevřená mysl. Pro mě nejdůležitější hodnoty, díky kterým mě baví to, co dělám. Práce s lidmi/pro lidi, pro Vaše splněné vize o dokonalém domově.

Marcela Zimová

Marcela Zimová

Vztahy s klienty, odpovědný za klientský servis a finanční rámce projektů

V každé situaci se řídím tím, že každý dobrý skutek vykřeše vždy další. Vytvoří se tím řetězce dobrých skutků a událostí. Pojďte se mnou hledat a odstartovat Váš řetězec, stačí mít jen otevřenou mysl a dobrou náladu. Se zbytkem Vám ráda pomohu.

Martin Matouš

Martin Matouš

Marketing a media

Kvalitní obsah, originální řešení, konzistentní tonalita a především pravdivá komunikace. Zvyšujeme povědomí o značce, ukazujeme lidem naší poctivou práci. Nepovyšujeme se nad nikým a ničím. Klientovi vždy nasloucháme, nestavíme mu dům, ale domov.

Vladimír Kolařík

Vladimír Kolařík

Manažer projektů

Jsem aktivním prvkem systému včasného varování. Provázím klienty projektem, dáváme mu společně konečnou podobu. Propojuji vzhled, barvu, druh materiálu a technologie. Oporou je mi 30 let zkušeností v oboru a původní profese statik.

Pavel Lysáček

Pavel Lysáček

Specialista technologie výroby a montáže

Pomáhám vizualizovat jedničky a nuly do pracovních a technologických procesů. Výsledkem je materiál na vstupu. Stroje a roboty v pohybu. Dokonalá stavebnice na staveništi.

Petr Skokánek

Petr Skokánek

Vedoucí výroby

Zdeněk Kaláb

Zdeněk Kaláb

Specialista automatizace, řízení a bezpečnostních systémů

Ovládání domova musí být jednoduché a srozumitelné. Tak to se snažím pro vás systémy elektroinstalace, zabezpečení a automatizace navrhovat.

 

Cena Architektonické koncepty