Postavme Váš nový domov společně

Kde je Vesper

VESPER FRAMES s.r.o.

Malá Štáhle 58
795 01
Malá Štáhle

Souřadnice: 49.95, 17.341

E-mail: domov.od@vesperhomes.cz
Telefon: +420 606 772 865

VESPER HOMES Praha

Osadní 35
110 00
Praha 7

Souřadnice: 50.1045, 14.4466

E-mail: praha@vesperhomes.cz
Telefon: +420 702 174 442

VESPER HOMES Velké Němčice

Velké Němčice 602
691 63
Velké Němčice

Souřadnice: 48.9974, 16.6742

E-mail: nemcice@vesperhomes.cz
Telefon: +420 606 772 865

Klíčoví lidé

Martin Šopík

Martin Šopík

Zakládající partner, odpovědný za produkci a automatizaci výroby

Od svého vyučení v elektrotechnickém oboru jsem každý den ve stavební praxi. Za tu dodu jsem zjistil, že můj limit jednotlivce je dvě nohy, dvě ruce, jedna hlava a 24 hodin - zbytek je na důležitých lidech našeho týmu. Tak se stalo, že nemožné je naše startovní linie.

Jiří Vašíček

Jiří Vašíček

Vztahy s klienty, odpovědný za klientský servis a finanční rámce projektů

Tak, jako příprava na běžecký závod, i příprava na každý projekt musí být precizní. Obhlédnout si terén, rozpoznat nástrahy a počítat se vším, co se může přihodit. Není kam spěchat, je to běh na dlouhou trať. Nezávodíte proti soupeřům, ale běžíte s dalšími běžci a kamarády za stejným cílem. Poznáváte nové a řešíte problémy tak, jak přijdou, s klidnou hlavou a nadhledem. Prostě posouváte svoje hranice a své schopnosti vždy o krůček dál.

Pavlína Hálková

Pavlína Hálková

Specialista logistiky a nákupu, odpovědná za obsah look book

Mluvím řeči různých kmenů. Investor, architekt a třeba i jeřábník mají své potřeby. Vyjednávám podmínky pro úspěšnou práci. Denně potvrzuji teorii relativity o zakřivenosti časoprostoru. Čaruji, dělám nemožné na počkání. Učím čas zrychlovat i zpomalovat. K čemu to všechno? Je to “easy” - jakkoliv zázračný materiál měsíc po termínu je nám k ničemu.

Michal Šopík

Michal Šopík

Majitel společnosti, odpovědný za vývoj a výzkum

Uvádět architekturu v život je nádherná práce, náročná a nutná. Proč? Jde o odkaz, otisk, identitu, trvalou hodnotu, kterou říkáme, byli jsme zde a byli jsme takoví. Architektura nejsou jen skici na papíře, ale myšlenky. A myšlenky mohou být věci. My dodáváme. Co si člověk dokáže představit, lze realizovat.

Čekáme možná právě na tebe

Čekáme možná právě na tebe

Tam kde ti to nejvíce půjde

Do našeho týmu, naší rodiny hledáme další nadšené tree-atlonisty. Borce a borkyně, co chtějí na sobě tvrdě pracovat a posouvat nejen sebe, ale celý tým.