Postavme Váš nový domov společně

Kde je VESPER HOMES

VESPER FRAMES s.r.o.

Malá Štáhle 58
795 01
Malá Štáhle

Souřadnice: 49.95, 17.341

E-mail: domov.od@vesperhomes.cz
Telefon: +420 606 772 865

VESPER HOMES Praha

Osadní 35
110 00
Praha 7

Souřadnice: 50.1045, 14.4466

E-mail: praha@vesperhomes.cz
Telefon: +420 702 174 442

VESPER HOMES Velké Němčice

Velké Němčice 602
691 63
Velké Němčice

Souřadnice: 48.9974, 16.6742

E-mail: nemcice@vesperhomes.cz
Telefon: +420 606 772 865

Klíčoví lidé

Michal Šopík

Michal Šopík

Majitel společnosti, odpovědný za vývoj a výzkum

Uvádět architekturu v život je nádherná práce, náročná a nutná. Proč? Jde o odkaz, otisk, identitu, trvalou hodnotu, kterou říkáme, byli jsme zde a byli jsme takoví. Architektura nejsou jen skici na papíře, ale myšlenky. A myšlenky mohou být věci. My dodáváme. Co si člověk dokáže představit, lze realizovat.

Pavlína Hálková

Pavlína Hálková

Specialista logistiky a nákupu, odpovědná za obsah look book

Mluvím řeči různých kmenů. Investor, architekt a třeba i jeřábník mají své potřeby. Vyjednávám podmínky pro úspěšnou práci. Denně potvrzuji teorii relativity o zakřivenosti časoprostoru. Čaruji, dělám nemožné na počkání. Učím čas zrychlovat i zpomalovat. K čemu to všechno? Je to “easy” - jakkoliv zázračný materiál měsíc po termínu je nám k ničemu.

Lucie Vlasáková

Lucie Vlasáková

Obchod a vztah s klienty

Pomáhat lidem uskutečňovat jejich myšlenky o novém domově – to je právě to, co mě baví. Hledání nejlepších řešení je pro mě vždy výzva. Do každého nového domu dávám i kus sebe. Jen tak lze dělat práci poctivě, aby měla smysl. Navíc tým kolegů, kde sdílím myšlenku, je pro mě bonus. #ToChceš

Martin Šopík

Martin Šopík

Zakládající partner, odpovědný za produkci a automatizaci výroby

Od svého vyučení v elektrotechnickém oboru jsem každý den ve stavební praxi. Za tu dodu jsem zjistil, že můj limit jednotlivce je dvě nohy, dvě ruce, jedna hlava a 24 hodin - zbytek je na důležitých lidech našeho týmu. Tak se stalo, že nemožné je naše startovní linie.

Andělín Slavík

Andělín Slavík

Leader týmu rozvoje konstrukční inteligence

Prostorové vidění, abstraktní a kritické myšlení to je to, co náš tým denně trénuje. Proto vám velice pomohu. Neptejte se na řešení a možnosti anonymně na internetu, kde vám každý rád poradí a ochotně odpoví na Vaše dotazy se 100 % garancí, ale s 0 % odpovědností. Nehledejte odpovědi pouze v Matrixu, nebo u rádoby kamarádů. Hledejte ty a ptejte se těch co umí převzít odpovědnost a unesou rizika.

Čekáme možná právě na tebe

Čekáme možná právě na tebe

Tam, kde ti to nejvíce půjde

Do našeho týmu, naší rodiny hledáme další nadšené tree-atlonisty. Borce a borkyně, co chtějí na sobě tvrdě pracovat a posouvat nejen sebe, ale celý tým.