Jsme precizní
Dáváme dřevu tvar a život

Naše domy vyrábíme s citem i pro ten nejmenší detail. Konstrukce vznikne nejdříve v digitální podobě a pak ji přesně podle předlohy vyrobíme. Tak fungujeme. To je VESPER. Převádíme myšlenky do reálné podoby. Přesně pro vás, podle vašich nejnáročnějších potřeb.

Schůzka
Osobní setkání je zásadní

Navázání osobního vztahu je pro nás velmi důležité. Dejte si s námi schůzku a svěřte se nám, jak chcete využívat svůj nový dům, co vás těší, jaké hodnoty jsou pro vás důležité, a jak trávíte svůj čas. Popíšete nám to? To všechno má totiž vliv na budoucí podobu domu, který bude skutečně jen váš. Jedinečný, unikátní. Obsahující prvky vaší individuality a stvořený tak, abyste v něm mohli skutečně žít.

Architektonický návrh
Začíná to představou a končí dokonalým projektem

Nejdříve máte touhu něco změnit a ta touha se mění v představu. Ale teprve, když se o ni podělíte s námi, dokážeme ji popsat a nakreslit. A tak začíná plnění vašeho přání. Váš domov teď nabývá konkrétních obrysů a vy začínáte cítit příjemné mravenčení. Je to tady. Sen se stává skutečností.

Úřad
Bez potřebných povolení to nejde

Na cestě k vysněnému domovu je několik momentů, které by vás mohly odradit. Naštěstí neodradí. O všechna potřebná razítka se postaráme my. Vy tak máte více času na své blízké, rodinu a aktivity.

Digitální model
Váš nový dům vznikne celý v počítači

Předtím, než se začne váš dům vyrábět, převedeme celý návrh do virtuální podoby. Každou jednotlivou část, tvary a materiály vyladíme k dokonalosti. Pak teprve pošleme celý projekt do výroby. Tak prostě pracujeme. Všechno mnohokrát zkontrolujeme a za výsledek ručíme.

Výroba
S minimem lidských chyb

Když už se jednou shodneme na vaší představě ideálního domova, nastává čas svěřit jeho výrobu někomu, kdo splní zadání doslova stoprocentně, rychle a přesně. Naši roboti a obráběcí centra jsou pro tento úkol ideální. Tak se z virtuálního modelu stane skutečnost.

Montáž
Stavebnice v životní velikosti

Připravte se. Přichází nejočekávanější část celé cesty. Blíží se cíl. Pro nás konec práce, pro vás začátek šťastného života. Všechny díly stavebnice jsou na místě a začíná montáž vašeho domu. Díky přesné výrobě do sebe všechno zapadá. Za dobu, kdy stavíme, jsme se naučili mnoho. Nic o tom nevypovídá lépe než naši spokojení klienti a domy, které jsme pro ně postavili.

Kontakt
Cena Architektonické koncepty