Urban

Neony, Espresso, pulzující metropole

Vše co metropole dnes nabízí necháváš za sebou. Pivo na stojáka, večeři nejen v bistru, basy z oblíbeného klubu. Na bicyklu jsi tam coby dup. Kde? Doma ve své vile. Ještě stihneš dát dětem dobrou noc.

Materializace

Dřevěná terasa

Dřevinou pro terasy je zpravidla modřín. Je to lokální materiál a má dobrý poměr cena/výkon. Modřín sibiřský má v porovnání s domácí variantou o něco delší životnost a zejména díky hustějším letokruhům i vyšší tvarovou stálost. Povrchová úprava není v případě modřínu nutná. Zešednutí terasy je pouze vizuální efekt a není to známka toho, že by terasa hnila nebo se nějakým jiným způsobem znehodnocovala. V případě, že tomuto efektu chcete zabránit, bez povrchové úpravy se neobejdete. U modřínové terasy počítejte s životností 15-25 let.

Dřevěná terasa

Dřevěná fasáda - vertikální

Vertikální dřevěný obklad stěn a pláště budovy. Rozměr a typ prkna (desky, palubky) se odvíjí od požadavků klienta a architekta.

Dřevěná fasáda - vertikální

Strukturální zasklení

Použití těchto systémů umožňuje ochranu interiérů před klimatickými vlivy i v případě velkých zasklených ploch, které zajišťují kontakt s okolím prostředím. Lehká transparentní konstrukce stěny vytvořená strukturálním zasklením odhaluje prvky vnitřní nosné konstrukce a dává budovám light-tech vzhled.

Strukturální zasklení

Architektonické koncepty VESPER HOMES ke stažení

Nechte si zaslat e-mailem PDF s našimi koncepčními domy od architektů.


Jak vypadají naše domy na Vašem pozemku? Zjistěte díky naší chytré aplikaci v mobilním telefonu!

Stahujte na appstore Nyní na Google Play

nahoru