Urban

Neony, Espresso, pulzující metropole

Vše co metropole dnes nabízí necháváš za sebou. Pivo na stojáka, večeři nejen v bistru, basy z oblíbeného klubu. Na bicyklu jsi tam coby dup. Kde? Doma ve své vile. Ještě stihneš dát dětem dobrou noc.

Architekt

Architekt

VESPER HOMES spolupráce NO-A

Materializace

Dřevěná terasa

Dřevinou pro terasy je zpravidla modřín. Je to lokální materiál a má dobrý poměr cena/výkon. Modřín sibiřský má v porovnání s domácí variantou o něco delší životnost a zejména díky hustějším letokruhům i vyšší tvarovou stálost. Povrchová úprava není v případě modřínu nutná. Zešednutí terasy je pouze vizuální efekt a není to známka toho, že by terasa hnila nebo se nějakým jiným způsobem znehodnocovala. V případě, že tomuto efektu chcete zabránit, bez povrchové úpravy se neobejdete. U modřínové terasy počítejte s životností 15-25 let.

Dřevěná terasa

Dřevěná fasáda - vertikální

Vertikální dřevěný obklad stěn a pláště budovy. Rozměr a typ prkna (desky, palubky) se odvíjí od požadavků klienta a architekta.

Dřevěná fasáda - vertikální

Strukturální zasklení

Použití těchto systémů umožňuje ochranu interiérů před klimatickými vlivy i v případě velkých zasklených ploch, které zajišťují kontakt s okolím prostředím. Lehká transparentní konstrukce stěny vytvořená strukturálním zasklením odhaluje prvky vnitřní nosné konstrukce a dává budovám light-tech vzhled.

Strukturální zasklení

Architektonické koncepty VESPER HOMES ke stažení

Nechte si zaslat e-mailem PDF s našimi koncepčními domy od architektů.


Jak vypadají naše domy na Vašem pozemku? Zjistěte díky naší chytré aplikaci v mobilním telefonu!

Stahujte na appstore Nyní na Google Play

nahoru