Jsme precizní

Dáváme dřevu tvar

Domy VESPER HOMES jsou vyráběny s přesností švýcarských hodinek. Doslova. Konstrukce navrhujeme čistě digitálně a tak je i vyrábíme. Měníme virtuální komponenty na přesné fyzické díly a výrobky. Je to nedílná součást našeho ekosystému VESPER. Myšlenky jsou věci.

Jsme precizní

SCHŮZKA

Nejdřív rande, až poté partneři

Znáte to - první dojem je důležitý. Jaký pocit mám z budoucího partnera? Vzájemná chemie. Naznačím slovem, partner mě doplní. Pokud hledáte někoho takového pro dialog o svém domově, jsme to my. Máte projekt, studii, koncept nebo jen představu o vašem domově? Přijďte a společně tomu vdechneme život.

SCHŮZKA

ARCHITEKTONICKÝ NÁVRH

Vše, co si dokážete představit, lze realizovat

Teď nastala chvíle realizovat a zhmotnit Vaše představy. A to pěkně 1:1. Jsme Vašimi průvodci. Přibereme někoho s diplomem na krásu a vydáme se společně na cestu. Dobrodružství začíná.

ARCHITEKTONICKÝ NÁVRH

Úřad

Jak mít věci v pořádku

Mluvíme úředničtinou. O všechna potřebná razítka se postaráme my. Vy máte více času na své blízké, rodinu a aktivity. Pro Vás stres, starosti, frustrace z administrativy. Pro nás služba Vám, poznání a skvělý trénink měkkých dovedností.

Úřad

DIGITÁLNÍ MODEL

Virtuální podoba Vašeho domu do posledního detailu

Digitální návrh tvoří klíčovou součást DNA každého domu VESPER HOMES. Každý prvek, každý element Vašeho domu navrhneme a vyladíme ve virtuálním 3D prostředí. Výsledkem je precizní soubor informací o tvaru, použitých materiálech a technologiích. To vše jedním klikem posíláme do výroby. Klikni do okna a hrej si >>>

DIGITÁLNÍ MODEL

VÝROBA

Naše ruce na pozadí

Roboti a počítačem řízená obráběcí centra pracují rychle, efektivně a přesně. Zvládáme tak projekty s neuvěřitelnou mírou přesnosti a složitosti. Tyto technologie budou sloužit Vám a Vašemu projektu. Je to kvantový skok. Přeměníme virtuální model na skutečnost. Bez konfliktů, nedorozumění či lidské chyby.

VÝROBA

MONTÁŽ

Vše na jednom místě

Hodiny, minuty, vteřiny. To jsou jednotky, kterými se řídí naše týmy při montáži domu. Každá část, každý díl, každý šroub má přesně daný okamžik a místo uplatnění. Je to precizní stavebnice na míru Vašemu projektu. Nejsme omezeni prostorem. Díly a elementy díky digitální výrobě umíme upravit podle potřeby. Stavíme v jakémkoliv počasí a ročním období - prověřeno Norskem.

MONTÁŽ
nahoru