HomesFramesProjectÚvod
Plnohodnotné domy.
Bydleni dnes

Projekty rodinných domů Vesper Homes

Inspirujte se již realizovanými projekty rodinných domů, představami a sny našich klientů. Protože se zaměřujeme především na individuální projektování a relizace, nenaleznete zde typové projekty ani žádný katalog. Věříme, že univerzální řešení bydlení neexistuje, proto hledáme podobu nového domu podle Vašich potřeb, požadavků a možností lokality.

Podívejte se na některé naše projekty rodinných domů ve 3D.

Pro více informací o rodinných domech od Vesper Homes nás kontaktuje!

Zpět na seznam projektů

Projekt rodinného domu: Penzion Deštné

Popis:Stavba roubené části a zastřešení penzionu. Pro navození atmosféry a pohody byla velká část penzionu vytvořena roubenou konstrukcí.
Doba přípravy dokumentace:12 dní
Doba výroby:5 dní
Doba stavby:6 dní
Výkresy
 
materiál na roubenku je připraven na opracováníopracování prvků roubenky na CNC dřevoobráběcím centruopracované prvky roubenné stavbyzhlaví stropních nosníkůzaměření základůzaměření základů roubenkyranní mlhy se nazaleknemepočátek stavby roubenné části penzionuroubenkapokládání stropních nosníkůstavba roubenky v plném provozuvznikající interiér přízemí roubenkypoložení stropů nad celým objektemdetail napojení roubenky na zděnou stavbuhrubá stavba roubenky připravena na další procespoložené stropy a stavba podkrovípohled na vznikající podkrovístavba 2.NPdalší patro roubenky nám roste jako z vodyvzniká další patro roubenkymontáž krovumontáž krovu pokračujekrov je připraven na laťováníhrubá stavba roubenkypříprava na další fázi stavbypohled hotovým krovemgerberův spoj na vazniciprávem pyšná parta po dokončení hrubé stavbyvzhled roubenky po dokončení
Naši partneři

Dřevostavby – online portál