HomesFramesProjectÚvod
Plnohodnotné domy.
Bydleni dnes

Projekty rodinných domů VESPER HOMES

Inspirujte se koncepty a již realizovanými projekty rodinných domů VESPER HOMES. Věříme, že univerzální řešení bydlení neexistuje, proto hledáme podobu nového domu podle Vašich potřeb, požadavků a možností lokality.

Zde si můžete spočítat orientační cenu Vašeho domu.

Pro více informací o rodinných domech od Vesper Homes nás kontaktuje!

Zpět na seznam projektů

Projekt rodinného domu: RD Zavadilka

Architektonický návrh:LABOR 13
Popis:Dřevostavba je vyrobena systémem VFCLT za použití pohledových masivních desek Novatop.
Dispozice:Rodinný dům je dřevostavba, která má tvar písmena L. V jedné části disponuje dům obytným podkrovím, v druhé části je dřevostavba bez podkroví, což umožňuje velmi zajímavé využití pokojů.
Zastavěná plocha:135 m2
Doba přípravy dokumentace:12 dní
Doba výroby:14 dní
Doba stavby:20 dní
Náhled modeluVýkresy
 
Prvky připravené pro výrobu střešních panelů dřevostavby.Prefabrikovaná stěna s pohledovou, masivní, dřevěnou deskou.Montáž prefabrikovaných stěn masivní dřevostavby.Naše montážní četa v akciDřevostavba jim roste doslova pod rukama.Stavba dřevostavby v plném prouduKontrola hlavního projektanta, že vše probíhá podle jeho představ. A kde je ten překlad?Stěny 1.NP dřevostavbyŠtít dřevostavbyHlavní hosný a zároveň designový prvek 2.NP dřevostavby.Montáž střešních panelů dřevostavby.Fasáda dřevostavby ze sibiřského modřínu.Pohled na dřevostavbu - JZSevení pohledDetail oknaTvar dřevostavby tvoří pro její obyvatele velmi intimní a příjemný prostor.Jeden z pokojů dřevostavbyKlidnou atmosféru pokojů dřevostavby vytváří pohledové dřevěné panely.Sociální zařízeníPodkroví dřevostavbyZábradlí schodiště je také kompletně z přírodních materiálů.Pohled dolů z mlynářského schodištěMlynářské schodiště vedoucí do podkroví.Obývací pokoj s přiznanými stropními trámyPohled z obývacího pokoje do podkrovíI v koupelně je zachována atmosféra celomasivní dřevostavby.Dřevostavba - Východní pohledDřevostavba - JV pohledVolný prostor vytvořený oběma polovinami dřevostavby je přístupný jak ze všech pokojů, tak z obývacího pokoje a kuchyně. Hlavní vchod do dřevostavby
Naši partneři

Dřevostavby – online portál