HomesFramesProjectÚvod
Plnohodnotné domy.
Bydleni dnes

COME HOME

COME HOME je nový koncept bydlení ze společné dílny NO-A Architekti a VESPER FRAMES s.r.o.. Impulsem pro vznik tohoto projektu jste byli vy. Naši klienti a zákazníci. Jste to vy kdo nám dal inspiraci pro tento dům. Jako poděkování je tady pro vás zdarma ke stažení příběh, který nás celým konceptem provázel.

Komix se stažení

Komu je dům určen?

Vždy a zcela zásadní otázka pro zaměření marketingu a obchodních aktivit. V naší vizi jsme dům koncipovali spíše pro komunitní a minimalisticky zaměřené klienty. Kreativce, seniory, komunity gayů a lesbiček. Ale i pro čtyřčlennou rodinu, která si chce být blízko je tu místa dost. Hlavně díky promyšlenému zařízení nábytkem, který není náhodou stavební součástí domu.

Vybavení COME HOME ke stažení

Líbí / Nelíbí

Chcete zjistit, zda je tento koncept pro vás? Stačí, když zaměříte pozornost na náš komiks a jednoduše zjistíte, zda myšlenky v příběhu s vámi rezonují. Rezonují? Zkrátka jestli to píská. Pokud se budete u toho usmívat to je ta odpověď.
 

Low cost?

V žádném případě! Materiály a standard domu jsme posunuli do oblasti kvalitních a přírodních materiálů. Tak například, veškeré izolace domu jsou na bázi dřevovláknitých materiálů. V domě dále naleznete cementové stěrky Pandomo, dřevěné podlahy a jiné kvalitní materiály, které se řadí k vysokému standardu moderního bydlení. Prostě, dali jsme si záležet.
 

Architekt stojí moc peněz!

Takto a jinak podobně se lidé velice rádi straší. Připravují se tak o skvělou a úžasnou příležitost mít plnohodnotné a kvalitní bydlení. Koncept „COME HOME“ obsahuje totiž i balík zahrnující služby architekta, vypracování projektové dokumentace a dokonce za vás vyřídíme i stavební povolení. Studie je ke stažení po kliknutí na obrázek níže.
 

Studie COME HOME ke stažení

Co to stojí?

Dům na klíč včetně projektu na stavební povolení, vyřízení stavebního povolení, kuchyňské linky a propracovaného schodiště, které slouží i jako úložný prostor stojí 2.518.888,– včetně DPH.
 

Kdo to má na svědomí?

Architekt: [NO-A Architekti] / Vlado Hrivňák / Veselá 199/5 – 602 00 Brno
Realizace: [VESPER FRAMES s.r.o.] / Julia Fučíka 97/101 – 795 01 Rýmařov
Naši partneři

Dřevostavby – online portál